Kraliyet'te Meghan krizi!

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kraliçe Elizabeth'in kendilerine hediye ettiği Frogmore House adlı malikaneye yerleşeceğinin açıklanmasının ardından ortalık karıştı. Taşınmanın asıl sebebinin Markle'ın Cambridge Düşesi Kate ile anlaşamaması olduğu iddia edildi.

Kraliyet'te Meghan krizi!
banner78

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kensington Sarayı'ndan taşınıp Kraliçe Elizabeth'in kendilerine hediye ettiği Frogmore House adlı malikaneye yerleşeceği açıklanmıştı.

Çiftin doğacak bebeklerinin daha sakin ortamda büyümesi için bu kararı aldıkları belirtilmişti.

Ancak İngiliz basınına göre taşınmanın en büyük sebebi iki düşesin anlaşamaması...

Sussex Düşesi'nin Kraliyet Ailesi'ne girdikten sonraki tavırlarının Kate Middleton'ı rahatsız ettiği, uzaktan anlaşır gibi gözükseler de memnuniyet duymadıkları iddia edildi.

banner97
İddialara göre Kate Middleton, Meghan Markle ile çok farklı yapıda olduklarını ve anlaşamadıklarını yakın çevresine de söyledi.

Markle'ın Hollywood'a yakın giyim tarzının olması ve saray içerisindeki isteklerinin Kraliyet'te tepki çektiği de iddia edildi.

Çiftin Kensington'dan taşınmasının başka Kraliçe Elizabeth yüzünden olduğunu iddia edenler de çoğunlukta.

İddialara göre taht sıralamasında da daha gerilerde olmalarının da etkisiyle daha rahat olan çiftin tavırları Kraliyet'i rahatsız etti.

Kraliyet Ailesi, taşınma kararı ile de Markle'ın daha geride planda tutmak istedi.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER