Dersane’m Eğitim Merkezi 10. yılını başarılarla yenı̇den kutluyor…

Dersane’m Eğitim Merkezi 10. yılını başarılarla yenı̇den kutluyor…
banner78

Dersane’m Eğitim Merkezi, 2019-2020 eğitim yılındaki başarısı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

2019-2020 Eğitim Yılında; 20 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşen KGS’de Gazimağusa Birincisi Dersane’m Eğitim Merkezi’nden Sena Tolgan oldu.

4 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşen yerleştı̇rme sınavında Gazimağusa bı̇rı̇ncı̇sı̇ Dersane’m Eğitim Merkezi’nden Emı̇ne Naz Altıgöz, Gazimağusa ı̇kı̇ncı̇sı̇ Dersane’m Eğitim Merkezi’nden Özgül Nurettı̇n, Gazimağusa üçüncüsü ise yine Dersane’m Eğitim Merkezi’nden Alperen Karaoğlan oldu.

Dersane’m Eğitim Merkezi’nden yapılan açıklama şöyle:

Zorlu bir eğitim süreci yaşanmasına rağmen her zaman öğrencilerimizle yol almaya devam ettik. Covid dönemi boyunca eğitimlerimize online olarak devam ederek hedeflerimizi elden bırakmadık.

Eğitim kurumumuzun amacı ortada: Öğrencilerimizi sevgiyle, saygılı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirmektir; onları hedeflerine adım adım yaklaştırmaktır.

Öğrencilerimizden bazıları bu süreçte hedeflerine ulaşmışken bazıları da iyi bir deneyim elde ederek bu bilgi ışında ilerleyecektir.

Bu süreçte emek sarf eden tüm öğrencilerimizi ve hazırlanma sürecinde Dersane’m ailesine inanan, çocuklarını bizlere emanet eden tüm ailelerimize de teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle 10. yılımızı gururla yaşıyoruz.

Eğitim yolculuğumuz başarılarla devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 16:21

Feriha yigitturk

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER