Gökçe Bahadır, Yunan işletmeci Yiannis Magkos ile aşk yaşıyor

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır, yeni aşkı Ege’de buldu. Ünlü oyuncu bir süredir Göcek’te tanıştığı Yunan işletmeci Yiannis Magkos ile görüşüyor

Gökçe Bahadır, Yunan işletmeci Yiannis Magkos ile aşk yaşıyor
banner78

Oyuncunun, temmuz başında D Maris’te düzenlenen özel partide tanıştığı, o zamandan beri gözlerden uzak yerlerde görüştükleri öğrenildi

Gökçe Bahadır, yeni aşkı Ege’de buldu. Ünlü oyuncu bir süredir Göcek’te tanıştığı Yunan işletmeci Yiannis Magkos ile görüşüyor.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, Efe Duru ile ilişkisi geçen aralıkta noktalanan Gökçe Bahadır, yeni bir aşka yelken açtı.

banner97
Son dönemde “Ufak Tefek Cinayetler” dizisiyle gündemde olan oyuncu, D Maris içinde hizmet vermeye başlayan Manos adlı restoranın işletmecisi Yiannis Magkos ile görüşmeye başladı.

Oyuncunun, temmuz başında D Maris’te düzenlenen özel partide tanıştığı, o zamandan beri gözlerden uzak yerlerde görüştükleri öğrenildi.

MANOS'UN OĞLU

Yiannis Magkos, Simi’nin dünyaca ünlü bir restoranın sahibi olan Mano Magkos’un oğlu.

Yiannis Magkos, 20 yılı aşkın süredir Simi adasında hizmet veren, bugüne kadar birçok ünlü ismi misafir eden restoranın şubesinden sorumlu.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER