Kapalı Maraş Envanter Komisyonu toplandı

Kapalı Maraş Envanter Komisyonu toplandı
banner78

Kapalı Maraş Envanter Komisyonu ilk toplantısını Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay başkanlığında yaptı.

Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Güneş Onar, Genel Koordinatörü Mustafa Kendir’in yanısıra çeşitli kurumların temsilcilerinin katıldığı toplantıda, bugüne kadar yapılan çalışmalarla elde edilen veriler ile ilave bilgi ve belgeler üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıda ayrıca ihtiyaca göre uzmanlık gerektiren konularda alt komitelerin kurulması ve komisyona katılan kurum temsilcilerine ilaveten farklı kurumların temsilcilerinin de komisyona dahil edilmesine karar verildi.

Komisyonun gelecek hafta iki ayrı toplantı yapması konusunda karar alındı.

banner97
Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudre Özersay, sosyal medya hesabından kapalı Maraş ile ilgili olarak envanter çalışması yapacak olan komisyon toplantısı hakkında açıklamada bulundu.

Özersay’ın açıklaması şöyle:

“Bu sabah kapalı Maraş ile ilgili olarak envanter çalışması yapacak olan komisyonun ilk toplantısı yapıldı. Eklenecek olan başka isimler de olacak. Gelecek hafta bu açıdan yoğun geçecek, ertesinde de arazide çalışma noktasına geleceğiz diye düşünüyorum.”

(BRT/SM)

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 16:22
banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER