Mağusa Türk Gücü bugün 74. Yaşına giriyor

Kıbrıs Türk Futbolunun tarihi değeri, şanlı mazisiyle, kupalarla dolu müzesiyle, vefakar camiası, cefakar taraftarı, başarılı sporcuları ile dünden bugüne büyümeye devam ediyor.

Mağusa Türk Gücü bugün 74. Yaşına giriyor
banner78

Mağusa Türk Gücü yönetim kurulu 74. yaş günü dolayısıyla açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde;
Mağusa Türk Gücü yönetim kurulu olarak amacımız ,tarihten gelen büyüklüğümüzün bilinci ile, tarihe yeni imzalar atmak ve Mağusa Türk Gücü ismini yıllarca tarihin başarı sayfalarına yazmaktır. Göreve geldiğimiz günden beri, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, gerek tesis, gerek sporcu, gerekse altyapı yatırımları ile 74 yıllık koca tarihi geleceğe taşımak için gecemizi gündüzümüze kattık. Bayrağı devraldığımız büyüklerimizden, ileride bayrağı devralacak yeni nesillere kadar bunun hizmet yarışı olduğunun farkındayız. Ne mutlu bize ki bu büyük camiaya hizmet fırsatı bulduk. Bu fedakarlıkların meyvesini alacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Mağusa Türk Gücü ruhtur, yaşam biçimidir, tarihtir. Mağusa Türk Gücü dündür, bugündür, yarındır. Tarihimizde kuruluşundan bugüne kadar emek vermiş, ter akıtmış, fedakarlıklarda bulunmuş, tüm futbolcularımıza, tüm taraftarlarımıza, tüm yöneticilerimize ve tüm başkanlarımıza sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız. Dünya döndükçe, Kuzey Kıbrıs'ta spor devam ettikçe, Mağusa Türk Gücü var olmaya devam edecektir.

banner97
Büyüklerimizden bize, bizden çocuklarımıza miras kalacak Mağusa Türk Gücü’nün kuruluş metninde yazıldığı gibi ‘Yaşasın Türk Gücü ,var olsun Mağusa gençleri’

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ YÖNETİM KURULU

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER