Naim Cinayeti ile İlgili Soruşturma Devam Ediyor

Naim Cinayeti ile İlgili Soruşturma Devam Ediyor
banner78

Gesfi döviz bürosu sahibi iş insanı Gökhan Naim cinayeti ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Cemil Ülgü bugün yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

banner97
Mahkemede yeminli şahadet veren Müfettiş Muavini Feyyaz İneci, zanlı Cemil Ülgü’nün Lefkoşa’da taammüden adam öldürme, adam öldürme, silahlı soygun, kanunsuz ateşli silah taşıma tasarrufu, kanunsuz patlayıcı madde taşıma tasarrufu ve meskûn mahalde ateş açma suçlarına methaldar olduğunu belirtti. Polis, zanlı Cemil Ülgü’nün Gökhan Naim’in öldürülmesi ve tasarrufundaki içi para dolu çantanın çalınıp, Zahid Masood’a verildikten sonra ayni gün Girne Bahçeli’de zanlı Cemil Ülgü’ye verildiğinin tespit edildiğini söyledi. Polis, 19 Haziran 2020 tarihinde zanlının derdest emri gereği Girne’de tutuklandığını ve cinayetle ilgili sözlü beyanlarında bulunduğunu belirtti. Polis, zanlının 8 günlük tutukluluk süresince 5 ifade alındığını, cep telefonunun dökümlerinin alındığını ve banka hesap dökümünün beklendiğini anlattı. Polis, zanlının cinayetle bağı olup, olmadığının netleşebilmesi için zanlının 6 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Hale Dağlı, zanlının 6 gün tutuklu kalmasına emir verdi. (Kamalı Haber)

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER