Paşaoğluları teminata bağlandı

Girne’de St. Hilarion Kalesi’nde Eski Eserler ve Müzeler Dairesi Girne Bölge Amirliği’nde kamu görevlisi olarak çalışan ve hırsızlık suçundan tutuklanan Bayram Paşaoğluları dün yeniden teminat talebi ile Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Paşaoğluları teminata bağlandı
banner78

Girne Adli Şube’de görevli polis, 10 - 31 Ekim 2018 tarihinde Girne’de St. Hilarion Kalesi’nde Eski Eserler ve Müzeler Dairesi Girne Bölge Amirliği’nde kamu görevlisi olarak çalışan ve kalede gişe görevi yapan Karşıyaka’da sakin Bayram Paşaoğluları’nın kaleyi ziyaret gelenlerden kesmiş olduğu giriş biletleri karşılığında temin ettiği 667 TL ve 49 Euro parayı tasarufuna geçirmek sureti ile sirkat ettiğini söyledi. Zanlının önceki gün tutuklandığını, soruşturmanın devam ettiğini kaydeden polis, ancak zanlının geri kalan kısmına etki edemeyeceğini belirterek, teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, iki kefilin 50’şer bin TL kefalet senedi imzalaması şartı ile zanlının tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER