“Şiddet ve tehditler karşısında geri adım atmayacağız”

“Şiddet ve tehditler karşısında geri adım atmayacağız”
banner78

İçişleri Bakanı Ayşegül Aybars dün akşam Aşağı Bostancı'da Dışişleri Bakanı Kudret Özersay'ın ziyareti esnasında meydana gelen saldırı hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaparak şiddet ve tehditlerin kendilerini durduramayacağını belirtti.

banner97
İçişleri Bakanı Ayşegül Aybars'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Dün akşam Aşağı Bostancı’da yaşanılanlar karşısında söyleyecek çok şey vardır, fakat şimdilik kısaca şunu söyleyeyim; bu mücadele kişilerle ilgili değil bilakis usulsüzlüğün, yasa tanımazlığın yarattığı bu sistemi değiştirmekle ilgilidir. Kendilerinde yasaları uygulamayın diyebilecek cüreti bulanlar anlamalıdır ki; şiddet ve tehditlerle bizleri yıldıramazlar.
Yasalara bağlı kalarak görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Bir Hukuk devleti olarak tüm vatandaşlarımızın güven içinde, huzur ortamında yaşaması için yasaların öngördüğü şekilde hareket edilecektir. Şiddet ve tehditler karşısında geri adım atılacağını sananlar yanılıyorlar. Yasaların uygulanması konusunda asla geri adım atmayacağımızın bilinmesini isterim. Memleketimizin selameti için çıktığımız bu yolda kararlılıkla ve cesaretle yürümeye devam edeceğiz.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER