UBP’den anlamlı ziyaret

Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa İlçe Başkanlığı, Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Kadın Kolları ve Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Resmiye Eroğlu Canaltay ile birlikte Gazimağusa’da bulunan Özen Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek yaşlılar ile bir araya geldi.

UBP’den anlamlı ziyaret
banner78

Ali ELMAS-HABERHERDAKİKA

Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Resmiye Eroğlu Canaltay, Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran ve Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Kadın Kolları’ndan bir heyet yeni yıl dolayısıyla Özen Yaşam Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret ederek hem onlarla sohbet edip sorunlarını dinlediler hem de aldıkları hediyeler ile yaşlıları sevindirdiler.

Canaltay: “ Bu ziyareti gerçekleştirerek atalarımıza olan saygımızı gösterdik”

Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Resmiye Eroğlu Canaltay, Ulusal Birlik Partisi olarak yeni yıl öncesi 2018’in son günlerinde yaşlıları ziyaret ederek, geçmişlerine ve tarihlerine bir nebze olsun saygılarını gösterdiklerini belirtti. Canaltay, bir ülkenin tarihinin ve hafızasının yaşlılar olduğunu dile getirirken geleceğe daha aydınlık bakmak adına yaşlıların sağlıklı ve huzurlu yaşamaları gerektiğini ve onlar için imkanların daha iyi hale getirmenin çok önemli olduğunu vurguladı. Gençlerin geleceği, yaşlıların ise geçmişimizi temsil ettiğini belirten Resmiye Eroğlu Canaltay, bu ziyareti gerçekleştirerek bir nebze olsun atalarımıza saygı gösterdiklerini ifade etti.

Oran: “Yaşlılarımıza daha çok sahip çıkmamız gerekir”

banner97
Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran’da yaptığı açıklamada Ulusal Birlik Partisi olarak Gazimağusa’da bulunan Özen Yaşam Merkezi’ni ziyaret ettiklerini, yaşlıların sorunlarını dinleyerek onlarla sohbet ettiklerini ve sevindirdiklerini söyledi. Daha çok sosyal sorumluluk projeleri ve aktiviteler düzenlenip, yaşlıların hatırlanıp sevindirmek kanaatinde olduğunu belirten UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran, hükümetin ve kurum kuruluşlarınbu gibi yaşam merkezlerine daha çok sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi. Ülke olarak yaşam merkezlerinin bakımı açısından çok yetersiz olduğumuzu belirten Olsan Oran, daha standart, modern ve güzel projelerin hayata geçirilerek yaşlılarımıza daha çok sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

Sefer: “Kadın kolları olarak bu tür faaliyetlere devam edeceğiz”

Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Kadın Kolları adına bir açıklama yapan Yeşim Ünsalan Sefer, UBP Gazimağusa Kadın Kolları olarak sosyal faaliyetleri çerçevesinde bu yıl yeni yıl ziyareti için Özen Yaşam Merkezi’ni ziyaret ettiklerini, yaşlılarla birlikte olmak, onların ellerini öpüp hediyelerini vermenin ve en önemlisi olnların değerli olduklarını onlara hissettirdikleri için çok memnun olduklarını belirterek UBP Gazimağusa Kadın Kolları olarak bu tür ziyaretlerine devam edeceklerini aktardı.

Bilginerler: “Ziyaretten dolayı çok mutlu olduk”

Özen Yaşam Merkezi sorumlusu Meryem Bilginerler, UBP Gazimağusa Milletvekili Resmiye Eroğlu Canaltay’a UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran’a ve UBP Gazimağusa Kadın Kolları heyetine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı çok teşekkür ettiğini belirtti. Yaşlıları hatırlayıp buraya kadar geldikleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Bilginerler, Ulusal Birlik Partisi’nin her zaman kendilerini desteklediklerini ve yanlız bırakmadıklarını belirtirken kendilerine bir kez daha teşekkür ettiğini ve herkesin yeni yılını kutladığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 21:16
banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER