Üreten gençler buluşması 10 - 11 Temmuz’da

Üreten gençler buluşması 10 - 11 Temmuz’da
banner78

Gençlik Merkezi Birliği’nin Gençlik Dairesi ve TİKA Lefkoşa Program Ofisi katkılarıyla düzenlediği “Üreten Gençler Buluşması” hafta sonu gerçekleştiriliyor.

Lefkoşa’daki Gençlik Merkezi Birliği (Kızılbaş Kilisesi) bahçesinde 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikler saat 19.00’da stant sunumlarıyla başlayacak

Gençlik Merkezi Birliği’nden yapılan açıklamaya göre, 18 – 35 yaş aralığındaki gençlere üretimlerini sergileme ve toplumla paylaşma fırsatı veren proje kapsamında, gençler kurulacak stant ve sahnede zanaattan sanata geniş bir yelpazede üretimlerini sergileyecek.

Etkinliğe, 26 Haziran’da tamamlanan başvurular sonucunda 228 başvurudan  katılım kriterlerine uygun bulunan 112 katılım olacağı belirtildi.

Kızılbaş Kilisesi bahçesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek etkinlikte, gıda ürünlerine yer verilmiyor. İki gece boyunca halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek “Üreten Gençler Buluşması, üreten gençlerin birbirleriyle buluşmaları, iş birliği yapabilmeleri ve toplumla bütünleşmelerine de zemin hazırlıyor.

Feriha yigitturk

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER