Arda Kural'dan kötü haber!

Arda Kural'dan kötü haber!
banner78

Uzun süredir ekranlardan uzak ve sakin bir hayat sürdüren oyuncu arda Kural'ın metrobüste çekilmiş olan fotoğrafını ses sanatçısı ve yazar Onur Akay paylaştı. Ünlü oyuncunun son hali sevenlerini üzdü.

Şizofreni tedavisi gören Arda Kural, geçtiğimiz günlerde setleri geri dönmek istediğini ve kendini topladığını söylemişti. Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını yayınlayan Onur Akay, konuyla ilgili bir makale yazdı.

 İŞTE ONUR AKAY'IN YAZISI;

"2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural... Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin K2 Servisi'ne yatırılmış ve Kural'a 'Psikonevroz' teşhisi konulmuştu."

banner97
"Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor" dedi.

arda kuralın eski hali

arda kuralın eski hali

Arda Kural için yapımcılara seslenen ünlü sanatçı Onur Akay, "Bir dönem yakışıklılığı ile genç kızların hayallerini süsleyen Arda Kural'a, Türkiye'de bir projede yer verecek yapımcı yok mu şimdi? Yapımcılara da yazıklar olsun! "

"Arda şizofren değil ve tedavi sonrası düzelebilecek bir hastalığı var. Ancak sevenlerinin ve yapımcıların onu yalnız bırakmaması ve sabırla destek olması gerekli!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 13:20
banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER