Fatih Ürek’ten yılan dansı

Fatih Ürek’ten yılan dansı
banner78

HEM COŞTU HEM COŞTURDU:

Türkiye’nin ünlü şarkıcılarından Fatih Ürek, Kaya Artemis Hotel’de sahne aldı. Şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla da dikkat çeken Ürek, konuklarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Konser sonuna doğru meşhur yılan dansı ile şovuna renk kattı

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Fatih Ürek, önceki akşam Bafra’da tatil yapmaya gelen tüm konuklarını coşturdu. Ürek, hareketli şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla hayranlarını eğlendirdi. Türk fantezi ve pop müziğinin sevilen ismi Ürek, konsere hareketli şarkılarla başlayarak sevenlerini coşturdu. Son dönemin popüler şarkılarını konukları için seslendirdi.

banner97
Şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla da dikkat çeken Ürek, konuklarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde hareketli şarkılara ara veren Ürek, arabesk müziğin usta sanatçılarının şarkılarını da söyledi. Şarkılara kendi yorumunu katan Fatih Ürek, alkış yağmuruna tutuldu.

Sevenlerinin yoğun ilgisine söylediği neşeli şarkılarla karşılık veren Fatih Ürek, Kaya Artemis’te sahneye çıkmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Hayranların tüm şarkılarına eşlik ettiği sevilen şarkıcı Fatih Ürek, performansı ile tatilcileri kendisine hayran bıraktı. Yerli ve yabancı tatilciler, Fatih Ürek’in seslendirdiği şarkılarla bol bol göbek attı. Verdiği kilolarıyla dikkat çeken ve konser boyunca yerinde duramayan ünlü şarkıcı, gecede iki kostüm değiştirdi. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan ve yenilenen repertuarıyla keyifli bir akşam yaşattı.

Son dönemin popüler şarkısı “Ezhel’in Felaket” isimli parçasını kendine has yorumuyla söyleyen sanatçıya tüm salon eşlik etti. Konser sonuna doğru meşhur yılan dansı ile şovunu sonlandırdı.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER