Güzelyurt Athena ile final yaptı

Güzelyurt Athena ile final yaptı
banner78

KONSERE ŞORTLA ÇIKTILAR:
Türkiye’nin ünlü rock grubu Athena, 42.Güzelyurt Portakal Festivali’nin final konserine şortla çıkınca sahneden ilginç görüntüler yansıdı

banner97
Güzelyurt Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 42. Güzelyurt Portakal Festivali, Türkiye’nin sevilen gruplarından Athena Konseri ile sona erdi. Konser öncesinde Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Festivalde büyük katkıları olan aralarında Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı’nın da bulunduğu sponsorlara  ve Athena grubundan Gökhan ile Hakan kardeşlere plaket verdi.

Plaketlerin verilmesinden sonra, Türkiye’nin sevilen gruplarından Athena sahneye çıktı. Özellikle Gökan ile büyük ün yapan grup Athena Güzelyurtlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Grup Athena şarkılarının yanı sıra sahne performansı ve enerjisiyle büyük beğeni topladı. Konser yoğun bir kalabalık tarafından izlendi. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği konser, gece boyunca cep telefonlarına da kaydedildi. Sahneye şortlarla çıkan grup üyelerinin bu halleri objektiflere ilginç görüntülerle yansıdı.

Kaynak: Havadis

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER