Kıvılcım Ural'ın paylaşımı olay oldu!

Uzun bir beraberliğin ardından Kaan Tangöze ile nikah masasına oturan Kıvılcım Ural, doğacak kızı için önceki gün baby shower partisi verdi.

Kıvılcım Ural'ın paylaşımı olay oldu!
banner78

Uzun bir beraberliğin ardından Kaan Tangöze ile nikah masasına oturan Kıvılcım Ural, doğacak kızı için önceki gün baby shower partisi verdi.

Ural, annesi, kayınvalidesi ve yakın dostlarının katıldığı kutlamadan bir fotoğrafı sosyal medyada da paylaştı.

banner97
Kıvılcım Ural'ın kızı için hazırlattığı pasta sosyal medyada olay oldu.

Üzerinde 'Kıvılcım & Kaan'ın prensesi geliyor' yazan pastaya bazı sosyal medya kullanıcıları 'rockçı Kaan'ı ne hallere soktunuz Kıvılcım Hanım pembe pastalar falan' yorumunda bulundu.

Gelen esprili yorumlara sinirlenen Kıvılcım Ural sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Arkadaşlar ne yapsak olay oluyor, farkında mısınız? Şimdi de bebek pastamız konuşuluyormuş! Konuşun tabii veterinere bile gitsek gazetedeyiz zaten. Ama Kaan’ın rock star olmasıyla bebek pastasının pembe ve komik figürlü olmasını bağlamaya çalışmanız hiç olmadı. Bu Kaan’ın doğum günü pasatası yada düğün pastası değil ki… Kaldı ki istediğimiz pastayı keseriz kızımıza, siz niye gerildiniz şimdi. Galiba delirdiniz iyice, neden böyle oldu? Pastadan beklenilen ciddiyet nedir yahu! Pasta için teşekkürler, hem çok komik hem de çok lezzetliydi… Bir dahakine hep beraber yeriz kıskanmayın.Evet, yüzlerce iyi niyetli mesajdan sonra hep birlikte ‘eat my cake!’ diye konuyu kapatabiliriz. Pastayı bile kıskanacakları bu kadar olay yapacakları aklıma gelmemişti, sevgili arkadaşlar… O yüzden bazı mesajları, fitnecilere, şekilcilere ibret olsun diye yayınladım. Evet, bebek kutlama pastası böyle olur. Babası mühendis de olsa, astronot da olsa, rockçı da olsa fark etmez…Gözümüzün üstünde kaşımız var sinsi sinsi onu da düşünsenize bir ara…

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER