Mustafa Cengiz'den Falcao cevabı: Ahiret sorusu

Galatasaray yeni göğüs sponsoru Terra Pizza ile imza töreni düzenledi.

Mustafa Cengiz'den Falcao cevabı: Ahiret sorusu
banner78

Törende başkan Mustafa Cengiz önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Terra Pizza'yla yaptığı sponsorluk anlaşmasının imza töreni Başkan Mustafa Cengiz'in katılımıyla gerçekleşiyor. Cengiz, anlaşma esnasında açıklamalarda bulundu.

Cengiz'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

banner97
"Biz Avrupa'nın zirvesine çıktığımızda forma göğüs sponsorumuz bir boya firmasıydı. İnsanlar hep banka firması gibi firmalar bekliyor ama bu iş böyle değil. Milli bir firmamız ile anlaşma gerçekleştiriyoruz."

"Dünyada diğer büyük takımlar da pizza markalarıyla anlaşma içinde. Ama isim vermek istemiyorum... Bizim artık ağzımızdan çıkacak tek firma Tetra, pardon Terra Pizza olacak. Ben de söylemekte zorluk çekiyorum ama alıştıracağız hem kendimizi hem de kamuoyunu."

"Ülkemizin geçici de olsa yaşadığı ekonomik zorluklar hepimizin malumu. Ben Terra Pizza grubuna çok teşekkür ediyorum. Galatasaray'a 18 milyon, ikinci yılda da 20 milyon TL destek sağladılar. Hayırlı olsun."

"Ahiret sorusu sordunuz."

"Ahiret sorusu gibi oldu bu... Ben bir önceki sponsorumuz NEF'e bize verdikleri destek için çok teşekkür ederim. 30 milyon + Emre Akbaba transferinde katkıda bulunmuşlardı. Galatasaray vefayı ve teşekkürü unutmaz. Unutmamalı. Şu andaki şartlarda Terra Pizza ile anlaştık. Bize çok büyük nakit destek sağladılar. İnşallah hep birlikte dünyanın zirvesinde yer alırız."

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER