MasterChef Türkiye şampiyonu kim oldu? (Kerem Giritlioğlu mu, Uğur Kardaş mı?)

MasterChef Türkiye'de şampiyon belli oldu. MasterChef Türkiye finalinde Kerem Giritlioğlu ve Uğur Kardaş arasında kıyasıya bir yarış yaşandı. Bu rekabetin ardından Uğur, MasterChef şampiyonu olarak büyük ödülü kazandı.

MasterChef Türkiye şampiyonu kim oldu? (Kerem Giritlioğlu mu, Uğur Kardaş mı?)
banner78

MasterChef'te final heyecanı yaşandı. Finale kalmayı başaran Kerem ve Uğur, MasterChef'te şampiyon olmak için birbiriyle yarıştı.

MasterChef Türkiye'de yarışmacılardan Uğur ve Kerem final etabında karşı karşıya geldi. Şefler tarafından verilen puanlamanın ardından MasterChef şampiyonu Uğur oldu ve büyük ödül olan 100 bin TL'yi kazandı.

banner97
Yarışmayı kazanan isim Dubai'de bir restoranda çalışma fırsatı yakaladı. Yarışmanın ikincisi olan isim ise Somer Şef'in Avusturalya Sidney'de sahibi olduğu restoranda çalışacak.

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

Uğur Kardaş 22 yaşında. Bekar olan Uğur, Çanakkaleli. Uğur, küçük yaşlardan beri mutfağa ilgili olduğunu ilk bölümlerden itibaren dile getirmişti.

 

Uğur, 'dedelik mesleğini' sonuna kadar yaşatacağını söylüyor. Özellikle et yemeklerinde iddialı olan Uğur, kendine özgü pişirme yöntemleri ile hem jüri üyelerini hem de izleyicileri zaman zaman şaşırtmıştı.

banner81
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER